Mini firma FASHION STYLE Blovice předvedla módní přehlídku

Sdílet článek na:

FacebookGoogle


Mini firma FASHION STYLE předvedla módní přehlídku

Žákovská mini firma, která již druhým rokem pracuje na ZŠ Blovice, připravila pro své fanoušky i širokou veřejnost již druhou módní přehlídku. Děvčata na ní představila novou kolekci šatů, které byly tentokrát zaměřené na 50. léta a retro prvky. Šaty, na kterých převládaly stylové puntíky, si děvčata navrhovala sama. Po několika zkouškách šatů začala děvčata nacvičovat choreografii módní přehlídky. Ta se konala ve středu 27. ledna 2016 v restauraci Gurmán. Na děvčata – modelky se přišli kromě jejich rodičů podívat i známí a kamarádi. Dívky představily i kolekci z minulého roku, tedy šaty inspirované Orientem a kolekci v černobílé. S těmito modely se dívky kromě loňské přehlídky v Gurmánu představily i na červnovém setkání škol a účinkovaly v červencovém programu na Zelené Hoře i na žákovské Talentmánii před Vánocemi. K předvedení nové kolekce si dívky pozvaly i pánský doprovod. Čtyři kluci je zcela profesionálně přivedli na „přehlídkové molo“ a celkově je podporovali a pomáhali jim.

Děvčata z Fashion Style budou s touto kolekcí reprezentovat v dubnu na pražském Veletrhu žákovských firem nejen Základní školu a město Blovice, ale i celý Plzeňský kraj, jehož jsou jediným zástupcem v tomto projektu.

Všechny tyto aktivity jsou možné díky laskavosti sponzorů, kteří poskytli mini firmě sponzorské dary. Ty byly využity na nákup látek a provoz celé firmy. Děvčata z Fashion Stylu včetně jejich vedoucí Mgr. Miroslavy Březinovou touto cestou děkují firmě ProMinent Systems spol. s r.o. Blovice a jejímu jednateli  Dipl. Ing. Stefanu Mailemu a zároveň  firmě HP Euromont Spálené Poříčí a její majitelce S. Herbrecherové.

Video z akce: