Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích – RC technika, II. sv. válka, Kdo si hraje, nezlobí, Báječná autíčka, Osvobození jižního Plzeňska ve fotografii

Sdílet článek na:

FacebookGoogle


 

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o. si Vás dovoluje pozvat v pátek 1. 5. od 10 do 17 hodin na akci "RC technika na zámku Hradiště" (vstupné plné, snížené 30,-Kč), která bude zároveň zahájením letní sezóny na zámku Hradiště. Součástí akce budou ukázky RC techniky, předvedení závodů a možnost zapůjčení RC modelů na připravené trati. Dalším bodem programu akce budou komentované prohlídky nové výstavy "Kdo si hraje, nezlobí II. Báječná autíčka", která představí modely nákladních automobilů nejrůznějších typů, vyráběných v Československu v rozmezí 60. – 90. let 20. stol.

V sobotu 2. 5. od 13 hodin se můžete v muzeu zúčastnit slavnostního zahájení výstavy "Osvobození jižního Plzeňska ve fotografii" (vstup zdarma), v rámci kterého budou od 10.30 hodin probíhat komentované prohlídky výstavy "Život na jižním Plzeňsku za 2. světové války", která seznamuje návštěvníky s běžným životem v období Druhé republiky a Protektorátu Čechy a Morava.

Věříme, že Vás některá z nabídky zaujme.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p.o., Hradiště 1, Blovice

www.muzeum-blovice.cz