Pozvánka na benefiční koncert ZUŠ Blovice

Sdílet článek na:

FacebookGoogle


Ještě v závěru školního roku se ZUŠ Blovice zapojí do organizačních činností a společně s chrásteckým pěveckým sborem Chrástochor uspořádá benefiční koncert na podporu spolku Ulita na statku z.s.!


Spolek Ulita na statku z.s. vznikl v lednu 2017 z iniciativy rodičů dětí s autismem. Také Vám název Ulita připomíná pocit domova, klidu a bezpečí? Není to náhoda. Prostory statku ve vesničce Chouzovy, které organizace využívá, umožňují dětem pravidelné setkávání při nejrůznějších akcích. Ty probíhají v naprostém poklidu, přátelské náladě, jsou plné radosti a her. Díky zázemí statku děti tráví čas péčí o domácí zvířata, slepice, králíky, morčata i dva poníky. Při tématický laděných akcích se věnují velikonočnímu tvoření, stavění čarodějnic, zdobení májky i mnohému dalšímu. To vše je možné díky Pomocným rukám – asistentům, kteří jsou dětem oporou, ochránci i průvodci během všech programů. Jsou také nezbytnou součástí
rekondičních pobytů, které spolek v létě pořádá, a zaslouží si opravdu velké poděkování i odměnu. S tou finanční by měl pomoci právě náš Benefiční koncert, který vznikl z iniciativy p. Petry Brabcové a p. Evy Tupé.
Více o Ulitě na Statku 

Na programu koncertu zazní to nejlepší z roku 2017/2018, vystoupí žáci ZUŠ Blovice a pěvecký sbor Chrástochor.

Přijďte podpořit dobrou věc a užít si jeden z posledních letošních koncertů školy! Budeme se těšit v neděli 10.6. od 15:30 hodin tentokrát v Domě dětí a mládeže!!