1. Charitativní běh Blovicemi se vydařil

Sdílet článek na:

FacebookGoogle


Tým pořadatelů by rád poděkoval všem, kteří přišli podpořit dobrou věc a zúčastnili se prvního ročníku charitativního běhu, pořádaného v pátek 6. 4. 2018 v Blovicích. Jsme rádi, že je stále mnoho lidí, kterým záleží na osudu jiných.

Účast na běhu předčila veškerá očekávání. Účastníci přijeli nejen z Blovicka, ale i ze širšího okolí (např. z Třemošné, Březnice, Sedlice nebo Velkého Boru). Dohromady přispělo přes 180 osob všech věkových kategorií, nejmladšímu účastníkovi bylo necelých šest týdnů. Výtěžek činil 17 238 Kč a byl v plném rozsahu věnován Haničce Chounové, která trpí dětskou mozkovou obrnou. Akce se zúčastnila i Hanička s celou rodinou a my věříme, že si ji užila.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří svojí účastí přispěli k uskutečnění vydařené akce a také všem, kteří pomohli s organizací, jmenovitě členům SDH Blovice, zástupcům MěÚ Blovice, Městské policii Blovice, Muzeu jižního Plzeňska, kapele Don´t Panic, panu fotografovi Foto Kříž (FOTO ZDE), Sokolu Blovice a spoustě dalších.

Rádi bychom pokračovali v akcích tohoto typu i v příštích letech a doufáme, že díky vaší podpoře budou stejně úspěšné a pomohou dalším potřebným.

TJ Sokol Blovice, Rebel Team Blovice

Foto Sokol Blovice: